• Think 4 Skills 3 SB + WB

110.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 18
Dostępność 5 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9786258369168

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon

Think 4 Skills to nowatorska, trzyczęściowa seria podręczników wydawnictwa Think Education stworzona z myślą o współczesnej młodzieży. W serii wykorzystano nowoczesną metodę STEAM (skrót od słów: Science, Technology, Engineering, Arts i Maths), dzięki której uczniowie mogą zgłębiać zagadnienia z przedmiotów ścisłych i humanistycznych, postrzegając je jako powiązaną ze sobą całość, tworzącą obraz otaczającego ich świata. STEAM to nauka języka obcego poprzez doświadczanie, dedukcję i samodzielne rozwiązywanie problemów. Innymi słowy jest to nauka przez działanie, osadzone w autentycznych, pozajęzykowych kontekstach. Praca metodą STEAM pozwala także lepiej przygotować uczniów do sprawnego funkcjonowania w wymagającym i zmieniającym się środowisku zawodowym XXI wieku.

Podręczniki z tej serii efektywnie poszerzają znajomość słownictwa, wykraczając poza zwykle stosowany w typowych podręcznikach zakres, i rozwijają cztery sprawności językowe. Gramatyka nie jest tu nauczania w tradycyjny sposób i należy założyć, że uczeń, który przystępuje do pracy z kursem Think 4 Skills, opanował już jej podstawy. Kurs Think 4 Skills może być kursem wiodącym lub uzupełniać dowolny, główny podręcznik na poziomach od A2 do B2.

KOMPONENTY SERII

Student's Book & Workbook (wersja papierowa)

iTOOL (oprogramowanie do tablic interaktywnych) - DOSTEPNE WKRÓTCE

eBOOK (podręcznik w cyfrowej wersji) - DOSTĘPNY WKRÓTCE

Teachers Resource Pack zawierający: Teachers Guide (przewodnik dla nauczyciela ze wskazówkami dotyczącymi prowadzenia lekcji i kluczem odpowiedzi do zadań), Unit quizzes (testy po realizacji poszczególnych modułów), Vocabulary worksheets (karty pracy do kopiowania dotyczące słownictwa), Transcripts (transkrypcja materiałów audio i wideo). Te materiały są udostępniane bezpłatnie w postaci plików na zasadach określonych w regulaminie portalu dla nauczycieli vipclub.egis.com.pl).

Audio mp3 - pliki dostępne w portalu dla nauczycieli (vipclub.egis.com.pl) i w portalu dla uczniów (learningclub.egis.com.pl) - otwarty dostęp.

Podręcznik składa się z 8 modułów. Każdy moduł pozwala w bardzo efektywny sposób poszerzać znajomość słownictwa i rozwijać cztery sprawności językowe (Reading, Writing, Listening, Speaking). Podsumowaniem modułu jest sekcja Project. Poszczególne moduły ogniskują się wokół jednego tematu prezentowanego w różnych ujęciach. Na przykład moduł zatytułowany The World of Sunflowers jest poświęcony roli słoneczników w gastronomii, rolnictwie i sztuce. Uczniowie poznają tu menu z baru The Sunflower Cafe, stworzą własny przepis na frytki, przeczytają tekst o biopaliwach i zastanowią się na recyklingiem w swoich domach, porównają obrazy Van Gogha, Moneta i Gaugina oraz poznają lepiej tych artystów, przeprowadzą wywiad z farmerem i przygotują potrawę na konkurs kulinarny.

Zeszyt ćwiczeń jest integralną część podręcznika i oferuje dodatkowe zadania do każdego modułu (na każdy moduł z podręcznika przypadają cztery strony z zeszytu ćwiczeń). Na końcu książki umieszczono słowniczek (angielsko-angielski).

Autor Ozge Keskin, Grace Haylee, John Barth
Wydawnictwo Think education
Rok wydania 2023
Oprawa broszurowa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie