• Repetytorium i testy.Technik bud.BD.29/BUD.01...

64.00
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Dostępność 22 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788302188817

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon
Niezbędny, by dobrze przygotować się do egzaminu zawodowego z kwalifikacji BD.29, BUD.01, BUD.08 i BUD.12 w ramach zawodu technik budownictwa. Pierwsze repetytorium, które przedstawia materiał do wszystkich zawodów stanowiących podbudowę dla zawodu technik budownictwa, dzięki czemu może służyć także osobie, która rozpoczyna pracę w zawodzie.
Repetytorium w uporządkowanej formie zbiera najważniejsze wiadomości, których znajomość jest wymagana od kandydatów do zawodu. Uczeń znajdzie tu informacje m.in. o wykonywaniu murowanych konstrukcjach budowlanych, o sposobie kładzenia tynku i jego rodzajach, o przygotowywaniu zbrojenia oraz mieszanki betonowej, o montowaniu konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych, a także o przedmiarowaniu wszystkich opisanych konstrukcji budowlanych. Duża liczba ilustracji ułatwia zrozumienie trudniejszych treści i ćwiczy umiejętność odczytywania rysunków, która może być sprawdzana podczas obu części egzaminu. Przykłady tabel uczą korzystania z katalogów nakładów, które są niezbędnym narzędziem
w nauce i pracy technika budownictwa.
Załączony przykładowy arkusz egzaminacyjny do kwalifikacji BD.29 z 40 pytaniami typowymi dla części pisemnej i zadaniem do wykonania odpowiadającym poleceniu
z części praktycznej to świetny sposób na oswojenie się z formułą egzaminu.
Dodatkowe 4 testy reprezentują pytania do różnych kwalifikacji po jednym do BD.29, BUD.01, BUD.08 i BUD.12. Również 5 zadań przypisanych zostało do odpowiednich kwalifikacji. Cały materiał wzorowany jest na zadaniach egzaminacyjnych i pozwala sprawdzić uczniowi poziom jego wiedzy i umiejętności.
Do wszystkich testów dołączono odpowiedzi, zaś do zadań kryteria oceniania, które podpowiadają, na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie wykonywania zadań praktycznych.
Repetytorium pozwala powtórzyć wiadomości, przećwiczyć umiejętności i sprawdzić wiedzę przed egzaminem zawodowym.
Autor Tadeusz Maj, Mirosław Kozłowski, Mirosława Popek
Wydawnictwo WSiP
Stron 392
Rok wydania 2020
Oprawa broszurowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie