• Prowadzenie spraw kadrowo-płacowych.Kwal.EKA.05./1

70.90
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Dostępność 100 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788302190568

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon
Podręcznik znanych autorów przeznaczony dla uczniów kształcących się
w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości, opracowany zgodnie
z podstawą programową 2019. Zawód technik rachunkowości po raz pierwszy nauczany w technikum, do tej pory tylko w szkołach policealnych i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych. Niezbędny, by dobrze przygotować się do obowiązkowego egzaminu zawodowego z kwalifikacji EKA.05.
Podręcznik składa się z 3 części podzielonych na rozdziały. W pierwszej części są zawarte wiadomości na temat bezpieczeństwa i higieny pracy (m.in. zasady bhp, prawa i obowiązki pracownika i pracodawcy, organizacja stanowiska pracy, zasady udzielania pierwszej pomocy); w drugiej podstawy ekonomii i statystyki (m.in. podstawy mikro- i makroekonomii, zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej, analiza statystyczna badanej zbiorowości); w trzeciej części są zaprezentowane tematy dotyczące prowadzenia spraw kadrowych (m.in. przepisy dotyczące spraw kadrowych i płacowych, rekrutacji pracowników i dokumentacji osobowej, świadczenia związane z pracą).
Treści teoretyczne zostały wsparte licznymi przykładami i ćwiczeniami. Podręcznik dostosowany językowo i merytorycznie do wieku odbiorcy. Zawiera podstawową terminologię stosowaną w zawodach technik ekonomista i technik rachunkowości. Na końcu publikacji znajduje się słowniczek pojęć i terminów branżowych oraz wykaz podstawowych pojęć w językach polskim, angielskim i niemieckim.
Materiał zawarty w podręczniku, zweryfikowany na podstawie wiedzy z I kwartału 2020, omawia m.in. pracownicze plany kapitałowe.
Autor Joanna Śliżewska, Joanna Ablewicz, Damian Dębski,
Wydawnictwo WSiP
Stron 480
Rok wydania 2020
Oprawa broszurowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie