• Podręcznik polsko-ukraiński dla pielęgniarek

120.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 18
Dostępność 8 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788396410931

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon

Podręcznik polsko-ukraiński dla studentów medycyny, lekarzy, rehabilitantów, ratowników i opiekunów medycznych z Ukrainy

Jest to pierwszy na rynku praktyczny podręcznik polsko-ukraiński dla pielęgniarek, studentów medycyny (uczących się w ramach programu ERASMUS) lekarzy, rehabilitantów, ratowników i opiekunów medycznych chcących studiować lub pracować w Polsce.

Przeznaczony jest dla osób, które opanowały język polski w zakresie podstawowym i pragną poszerzyć jego znajomość o terminologię medyczną. Książka ta ułatwi przygotowanie się do pracy podczas nauki i pobytu w Polsce.

Z podręcznika mogą również korzystać Polacy pracujący w zawodach medycznych na Ukrainie.

Książka zawiera obszerny słownik złożony z około 400 haseł z medycyny ogólnej (anatomia, fizjologia, choroby i ich objawy, opieka i dokumentacja pielęgniarska itd.) oraz słownictwo przydające się w życiu codziennym.

Dr Jolanta Bielińska, z wykształcenia ekonomista i prawnik, jest autorką książki "Język włoski dla pielęgniarek" wydanej w 2005 roku. Pozycja ta jest także dostępna w językach angielskim i niemieckim. "Podręcznik polsko-ukraiński dla pielęgniarek" to kolejna wersja językowa tego tytułu.

Motywacją do powstania tej książki była chęć niesienia pomocy mieszkańcom Ukrainy, którzy na skutek wojny musieli opuścić swój kraj i chcieliby podjąć naukę i pracę w Polsce.

Podręcznik językowy dla medyków został pozytywnie zrecenzowany przez lekarzy - wykładowców University of Oxford.

Autor Jolanta Bielińska
Wydawnictwo Wydawnictwo - Drukarnia I-BiS Bierońscy
Stron 330
Rok wydania 2022
Oprawa broszurowa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie