• Organizacja i prow. procesu obsługi...MOT.06. cz.2

70.90
szt. Do przechowalni
Opinie
brak ocen
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Dostępność 95 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788302202988

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon

Podręcznik koncentruje się na organizacji pracy w serwisie samochodowym. Omawia szczegółowo różne stanowiska naprawcze oraz specjalistyczne wyposażenie warsztatów. Przedstawia zasadę kontroli obsługi i jakości naprawy wykonanych usług, a także opisuje nadzór nad obsługą technicznego wyposażenia warsztatu. Publikacja wprowadza w podstawy pracy stacji kontroli pojazdów, jej wyposażenia i zasad przeprowadzania badań technicznych pojazdów. Zawiera przykładowe tabele wskazujące możliwe usterki i uszkodzenia w układach pojazdów.

Podręcznik przedstawia również zasady prowadzenia naprawy pojazdów hybrydowych i elektrycznych, kładąc bardzo duży nacisk na ochronę przeciwporażeniową pracowników i bezpieczeństwo obsługiwanego pojazdu.

Przypomina także zagadnienia z podstaw motoryzacji, takie jak zasady działania wybranych układów samochodowych, budowę osi, wałów oraz łożysk i obróbkę plastyczną. Celem tego krótkiego przypomnienia jest ułatwienie uczniowi przygotowanie do zawodowego egzaminu testowego.

Publikacja obfituje w starannie dobrane ilustracje, które pomagają zrozumieć ważniejsze zagadnienia. Pytania i polecenia pozwalają na sprawne powtórzenie i sprawdzenie wiedzy uczniów.

Autor Janusz Figurski, Stanisław Kowalczyk, Filip Polak
Wydawnictwo WSiP
Rok wydania 2022
Oprawa broszurowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie