• J. polski SBR 3 Podręcznik OPERON

64.60
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Dostępność 100 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9788381971331

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon
Podręcznik Język polski 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Publikacja kontynuuje chronologiczny układ treści zapoczątkowany w tomie pierwszym i tym razem obejmuje epoki od dwudziestolecia międzywojennego aż po literaturę współczesną.
Każdy dział zawiera tylko niezbędne wiadomości ujęte w jasno i prosto sformułowanych tematach. W tekście pojawiają się wytłuszczenia najważniejszych pojęć, nazw i zagadnień. Definicje wyróżniono ramką, a ważne treści niezbędne dla właściwego zrozumienia tematu zamieszczono w bloku Zapamiętaj. W części Zanim zaczniesz rozpoczynającej każdy temat znajdują się polecenia, które przygotowują uczniów do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności. W pytaniach i poleceniach autorka połączyła zarówno zadania kształcące odbiór tekstów literackich, jak i kształcenie językowe. Można je dowolnie wykorzystać w toku lekcji, do nauki w domu lub przed kartkówką.
Podsumowanie po lekcji stanowi wypunktowanie najważniejszych treści do zapamiętania, a z podobnego zestawienia Podsumowanie przed sprawdzianem można skorzystać po przerobieniu działu.
Atrakcyjną propozycją są projekty do realizacji w grupach jako podsumowanie omawianych zagadnień i jednocześnie przybliżenie ich.
Podręcznik do języka polskiego do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się z 2 działów:
Dwudziestolecie międzywojenne
Literatura XX i XXI wieku
Autor Katarzyna Tomaszek
Wydawnictwo Operon
Rok wydania 2021
Oprawa broszurowa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie