• Get it Write! The Ultimate Guide to Academic..

139.00
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty płatne przy odbiorze ( kartą, gotówką) 0
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 12
Kurier 15
Kurier (Pobranie) 18
Dostępność 5 szt.
Waga 0.15 kg
ISBN 9781915654151

Zamówienie telefoniczne: 22 243 99 58

Zostaw telefon

Książka Get it Write! w unikalny sposób uczy sztuki pisania, wychodząc od podstaw, czyli od zbudowania solidnych fundamentów gramatycznych, które są kluczem do osiągnięcia mistrzostwa w tworzeniu tekstów.

Zaczynamy więc od praktycznej analizy kluczowych zagadnień gramatycznych (np. rzeczowniki policzalne i niepoliczalne, czasy gramatyczne, składnia zdań) oraz od ćwiczeń gramatycznych. Następnie autor krok po kroku prowadzi nas przez proces tworzenia esejów argumentacyjnych i dyskursywnych, zaczynając od kwestii najprostszych i dochodząc do tych bardziej złożonych. Udziela przy tym praktycznych wskazówek dotyczących konstrukcji poszczególnych części tekstu, dobierania właściwych, logicznych argumentów oraz poprawnego cytowania źródeł zgodnie z brytyjskimi standardami. Wszystkie zasady i wskazówki są zilustrowane licznymi, sugestywnymi przykładami, a dodatkowym walorem publikacji są wzmianki o typowych błędach i porady, jak ich unikać.

W książce znajduje się duży wybór ćwiczeń, które pozwolą uczniowi opanować zagadnienia gramatyczne i leksykalne oraz rozwinąć umiejętność pisania.

Publikacji towarzyszą materiały dostępne online: szablony z planami wypowiedzi i klucz do ćwiczeń (kod do pobrania tych materiałów znajduje się w książce papierowej).

Z książki najwięcej skorzystają osoby uczące się języka angielskiego na poziomach od B1 do C1 - zarówno przygotowujące się do matury czy innych egzaminów językowych, jak i studenci piszący swoje prace dyplomowe w języku angielskim.

Autor Leigh Pearson
Wydawnictwo Prosperity Education
Stron 160
Rok wydania 2023
Oprawa broszurowa
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie