• Katechizm LO 2 Być świadkiem Zmartwychwstałego

33.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 6-72h
Cena przesyłki 6.7
Odbiór Warszawa ul. Powstańców Śląskich 106 bazarek paw. 28 0
Paczka w ruchu 6.7
Paczkomaty InPost 11
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 17.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
ISBN 9788364244742

Zamówienie telefoniczne: 222439958

Zostaw telefon

Podręcznik do nauki religii dla kl. II liceum czteroletniego i technikum pięcioletniego.

"Kościół przywiązuje szczególną wagę do okresu młodości jako kluczowego etapu życia każdego człowieka. Wy, Młodzi, jesteście właśnie tą młodością: młodością narodów i społeczeństw, młodością każdej rodziny i całej ludzkości - również młodością Kościoła" - pisał św. Jan Paweł II w "Liście do młodych"

Młodość to także czas rozwoju - jeśli przeminie, a wzrost nie nastąpi, mozna mówić o zmarnowanej młodości. A Ty - czy chcesz ją zmarnować? Czy raczej zamierzasz wzrastać, rozwijać się, wymagać od siebie, choćby inni od Ciebie nie wymagali, do czego zachęcał Twych rówieśników papież-Polak - św. Jan Paweł II?

Od roku jesteś w nowej szkole. Masz już nowych kolegów i nowe koleżanki. To z nimi stworzyłeś już bliższe relacje. Ufamy, że pomogły Ci w tym także ubiegłoroczne lekcje religii. W nowym otoczeniu starasz się Być świadkiem Zmartwychwstałego w Kościele. Tak zatytułowany jest też podręcznik, który trzymasz w ręku. Ma on Ci pomóc na nowo odkryć prawdy wiary, lepiej poznać wspólnote wierzących oraz jeszcze bardziej się z nią utożsamić.

Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa
Stron 336
Rok wydania 2020
Oprawa broszurowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie