• Kapitan Nauka. Ortografia bezbłędnie

49.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24-72h
Cena przesyłki 11
Odbiór Warszawa ul. Powstańców Śląskich 106 bazarek paw. 28 0
Paczkomaty InPost 11
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 17.99
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
ISBN 5903699821374

Zamówienie telefoniczne: 222439958

Zostaw telefon
Ortografia bezbłędnie (69 lat) to zestaw, który poprzez zabawę ułatwi dziecku poznanie i utrwalenie zasad ortograficznych oraz zapamiętanie podchwytliwych słówek. Pakiet zawiera 200 dwustronnych kart obrazkowych, 20 kart specjalnych z wybranymi zasadami oraz książkę z różnorodnymi pomysłami na zabawy i gry z kartami, ćwiczeniami ortograficznymi i tekstami dyktand. Zabawy pomagają opanować poprawną pisownię oraz zasady ułatwiające poruszanie się w zawiłościach ortograficznych, a także rozwijają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość.
Trening pamięci i koncentracji
Zabawa z kartami, możliwość przekładania, manipulowania i odwracania (celem samokontroli), to idealne rozwiązanie do doskonalenia umiejętności poprawnego ortograficznie zapisu.
Joanna Krzemińska nauczycielka języka polskiego, terapeutka z zakresu
terapii pedagogicznej, autorka strony ZakreconyBelfer.pl.
Ortografia bezbłędnie (69 lat) została przygotowana z myślą o uczniach edukacji wczesnoszkolnej. Umożliwia ona wiele zabaw i gier z kartami. Najprostsza polega na dopasowaniu podchwytliwych słówek do odpowiednich kart z zasadami ortograficznymi lub podaniu zasad, które pasują do wylosowanego słówka z trudnością ortograficzną. Można również układać zdania lub historyjki z trudnymi wyrazami, zapisywać wyrazy z pamięci czy grać w wojnę na litery, głoski lub sylaby.
Ortografia bezbłędnie sprawdzi się zarówno podczas zabaw w domu, jak i w szkole czy świetlicy. Wszystkie gry zostały tak pomyślane, by mógł się w nie bawić dorosły z dzieckiem. Jednak w znaczną część z nich można też grać z rodzeństwem lub rówieśnikami.
Zabawne i kolorowe rysunki Magdaleny Popovics angażują uwagę oraz ułatwią uczniom zapamiętanie podchwytliwych słówek.
Karty z zaokrąglonymi rogami gwarantują bezpieczną zabawę oraz wytrzymałość nawet podczas najbardziej emocjonujących rozgrywek.
Rozwój:
pamięć, koncentracja, spostrzegawczość, motoryka mała
Autorzy:
Bożena Dybowska nauczycielka i pasjonatka edukacji wczesnoszkolnej, prowadzi zajęcia plastyczne i techniczne rozwijające twórcze zdolności dzieci.
Magdalena Popovics graficzka, ilustratorka, projektantka książek, gier i ubranek dla dzieci.
Autor Bożena Dybowska, Magdalena Popovics
Wydawnictwo Edgard
Rok wydania 2021
Oprawa pudełko
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci