• Fizyka Matura zbiór zadań ZPiR

18.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 6-72h
Cena przesyłki 6.7
Odbiór Warszawa ul. Powstańców Śląskich 106 bazarek paw. 28 0
Paczka w ruchu 6.7
Paczkomaty InPost 11
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 17.99
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
ISBN 8388299182

Zamówienie telefoniczne: 222439958

Zostaw telefon
Książka "Matura w nowej formule z fizyki" adresowana jest do uczniów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z fizyki i astronomii.
W książce zebrano zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności określone w Standartach wymagań egzaminacyjnych.
W rozdziale pierwszym ujęto zadania o prostej strukturze, które pogrupowano według działów fizyki i astronomii. W rozdziale drugim zamieszczono zadania o złożonej strukturze. Każde z nich składa się z kilku zadań, które zostały skupione wokół wspólnego zagadnienia, określonego w tytule zadania. Niektóre zadania dotyczą planowania doświadczeń, analizowania wyników pomiarów oraz sporządzania i interpretacji wykresów. Trzeci rozdział zawiera test sumujący treści fizyki i astronomii.
Przy numerach zadań wymagających napisania odpowiedzi lub rozwiązania podano maksymalną liczbę punktów możliwych do uzyskania. Do tych zadań dołączono model odpowiedzi i schemat oceniania, czyli punktację za poszczególne etapy rozwiązania. Niekiedy napisano dodatkowe uwagi. Komentarze i odpowiedzi do zadań testowych przedstawiono w tabelach.
Na końcu książki zamieszczono tabelę wybranych stałych fizycznych i danych astronomicznych oraz wzory, zależności i symbole potrzebne do rozwiązania zadań.
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Podkowa
Stron 225
Rok wydania 2006
Oprawa broszurowa
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie